fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Држач организер за Ќеси Drzac Organizer za kesi l244

300 ден

SKU: L244 Категории , , Ознаки: , ,
Сподели:

Организер за ќеси Qlux L-244

Qlux кеси Магацин L-244 прав

Пакување кесички за монтирање на ѕид,

Не дозволувајте нередот од кеси да ви ги заморува очите

Со овој производ, можете редовно да ги чувате вашите кеси.

Направено од пластика без БПА, погодна за здравјето.

Бренд: Qlux Ideas

Димензии на производот: 34,5x16x11 cm

Тежина: 54 g

 

Димензии 16 × 11 × 35 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Држач организер за Ќеси Drzac Organizer za kesi l244”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Држач организер за Ќеси Drzac Organizer za kesi l244

300 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД