fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Закачалка организер шолји метална за плакари 282709/Zakacalka metalna za plakari organizer solji

119 ден

бела
црна
Сподели:

Спецификација:

материјал: железо

Тип: Полица за складирање

Големина: 25cm*7cm/25,5*7cm

Боја: црна/бела

Класификација на гаражата: закачување на ѕид

Спецификации: 6 закачалки

Примена: домашни кујни, кабинети, кабинети итн.

Карактеристично:

  1. Многу е убаво и модерно.
  2. Мултифункционална кука, практично складирање.
  3. Само закачете ја куката на вратата, можете да ги поставите предметите, во секое време отстранете ги, многу погодно складирање.
  4. Тоа би можело да биде креативна декорација за вашиот дом.
  5. Употреба за: кујнски висечки кабинети, прегради за кабинети, кабинети за архиви и сл.

Пакетот вклучува:

1 * решетка за складирање (другите додатоци не се вклучени)

Оценки:

  1. Дозволете грешка од 1-3 мм поради рачно мерење. Ве молиме бидете сигурни дека немате ништо против пред да наддавате.
  2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на ставката. Ви благодариме за вашето разбирање.

Избери Боја~

,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Закачалка организер шолји метална за плакари 282709/Zakacalka metalna za plakari organizer solji

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД