fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Организер за тоалет држач за четки и паста Organizer za toalet drzac za cetki i pasta L617

79 ден

SKU: l617 Категорија Ознаки: , ,
Сподели:

Организатор за четки за заби и паста од турската компанија Qlux. Идеален за огледало за туш или бања. Не зазема многу простор. Има влошка со 3 прегради за четки за заби, жилети и туба паста за заби. Се лепи на леплива подлога (вклучена) на сите мазни површини: стакло, огледала, плочки, метал или дрво. Се отстранува лесно и без траги.

Димензии 180x165x90

Димензии 18 × 17 × 9 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Организер за тоалет држач за четки и паста Organizer za toalet drzac za cetki i pasta L617”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Организер за тоалет држач за четки и паста Organizer za toalet drzac za cetki i pasta L617

79 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД