fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Машинка за вадење семки /Мasinki za vadenje semki

279 ден

SKU: 800488 Категории , Ознака:
Сподели:

Црешата е вообичаено овошје. Не само што е вкусно, туку и богато со хранливи материи, па затоа е широко сакано од луѓето ширум светот.

Овој отстранувач на семки е  безбеден и нетоксичен, практичен и издржлив.

Ставете ги црешите во него, и со едно притискање, семката на црешита ќе се истурка, многу погодно.

материјал: пластика

Тежина: 384гр

Големина: 27 * 16 * 10 см

боја: црвена

Инструкции:

1. Извадете ги додатоците внатре и завршете го склопот. Инструкциите се вклучени.

2. Ставете цреша или грозје овошје во дигалката.

3. Нежно притиснете ја рачката на дигалката, железото од не’рѓосувачки челик ќе го пробие јадрото во црешата и ќе ја дупне внатрешноста на чашата, а потоа целото јадро нежно ќе се притисне назад и црешите ќе се отстранат од јадрото. Семката се исфрла во садот што е поставен надвор.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Машинка за вадење семки /Мasinki za vadenje semki

279 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД