fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Отварач за вино Штопцигер Otvarac za vino

259 ден

Сподели:
  • Отварач за вино инспириран од гроздобер, исклучително дизајниран со професионален квалитет.
  • Идеален за ресторани, барови, визби, соби за дегустација на вино и да им даде професионален шмек на домашните барови. Лесно се отвораат шишиња со вино со ефикасност. Металната завртка што влегува во плута е мелена спирала, а не извиткана жица.
  • Изработено од нерѓосувачки челик.
  • Едноставно превртете го горниот држач на еден правец и шрафот влегува во плута додека ја вртите рачката. Откако ќе се вметне, превртете го држачот и истото вртење ја извлекува плута.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Отварач за вино Штопцигер Otvarac za vino

259 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД