fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Шпакла за тесто скара гастрономија готвење куварство spakla za testo skara gastronomija kuvarstvi spatula 002412

259 ден

SKU: 002412 Категории , Ознака:
Сподели:

 

  • Сечило од 10см сечило со директно закосени рабови изработено од висококвалитетен челик, термички обработен, мелен и полиран
  • Растеглива рачка: Издржлива пластична рачка со мека, обликувана гумена рачка за сигурно држење;
  • ЦРТНА КОНСТРУКЦИЈА: Изработена од 40% јаглероден челик, 40% полипропилен, 5% TPR и 15% цинк за сигурна сила
  • Лесна рачка за држење што го прави многу удобен за користење
  • Висококвалитетен секач за тесто од нерѓосувачки челик, сечкач или стругалка
  • Чоколадото е добро за калени алатки
  • Лесно се чисти и може да се мие во машина за садови
  • Димензија 10*16см

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Шпакла за тесто скара гастрономија готвење куварство spakla za testo skara gastronomija kuvarstvi spatula 002412”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Шпакла за тесто скара гастрономија готвење куварство spakla za testo skara gastronomija kuvarstvi spatula 002412

259 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД