fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Пекачи акропал огноотпорни pekac akropal Smart Cuisine pravoagolen

599 ден879 ден

SKU: Не е достапно Категории , ,
Сподели:

 

  • ПЕРЧКИТЕ ПОГОДНИ ЗА ДЕНЕШНА УПОТРЕБА – Smart Cuisine Садовите за рерна Carine се дизајнирани да ви го олеснат животот во кујната. Идеални за готвење и печење до 250 °C, овие лесни, екстра силни и хигиенски јадења имаат и едноставен и модерен дизајн. Изработени се од кулинарски опал, издржлив и иновативен материјал. Садовите се разновидни и може да се користат од рерната до масата. Гаранција за квалитет, тие се направени во Франција.
  • ЛЕСЕН И МНОГУ ЈАК: Не грижете се повеќе за несмасните, опалот нуди екстремен удар и отпорност на чипови. Покрај тоа, тој е отпорен на термички шок. Сите овие квалитети се комбинирани со кулинарски опал, кој е исто така многу лесен, што го прави лесен за секојдневна употреба. Ергономскиот дизајн на садовите го олеснува држењето, особено за вадење на садот од рерна и носење на маса, исполнето со вашите најубави рецепти
  • Опал за поздраво готвење: кулинарски опал е стакло во боја развиено од Luminarc. Ова е особено здраво и хигиенско во кујната. За разлика од земјени садови и порцелан, стаклениот сад е непорозен; ова го олеснува чистењето и го спречува растот на траги, нечистотија и бактерии. Практичен и разновиден, опалот е исто така безбеден за микробранова печка.
  • ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ: Со опал, можете да се фокусирате на кујната, а не на чистењето. Опал го олеснува чистењето со рака, а исто така може да се мие во машина за садови.
  • Комплетен асортиман за сите ваши рецепти: колекцијата Smart Cuisine Carine ви нуди 3 различни садови за рерна во форма на рерна, овални, квадратни и правоаголни, во различни големини, за да одговараат на сите ваши рецепти, за секојдневна употреба или на вашите приеми. За да се опремите со соодветни јадења со различни големини, најдете ги овие садови во комплети од 2 и 3 парчиња.
Избери димензија

30*22см, 34*25см, 38*28см

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Пекачи акропал огноотпорни pekac akropal Smart Cuisine pravoagolen

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД