fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Елка 240sm зелена средна густина Elka zelen sredna gustina 717519 240sm Original price was: 9.299 ден.Current price is: 5.439 ден.
Подлога за под елка крзнена Podloga za pod elka bela krznena 90sm 717701 Original price was: 939 ден.Current price is: 521 ден.

ПЕРНИЦА со новогодишен дизаин PERNICA so novogodisen dekor 35*35*10sm 355505

Original price was: 200 ден.Current price is: 149 ден.

Шифра: Не е достапно Категории ,
Сподели:
  • Акцентирани перничиња со оригинален дизаин, прилагодлив во секоја просторија.
  • Декоративна и издржлива 100% вртена полиестерска обвивка со полиестерско полнење.
  • Може да се пере во машина
  • Димензија 35*35*10см
ИЗБЕРИ ДИЗАИН

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 16, 13, 14, 15, 16, 17

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

ПЕРНИЦА со новогодишен дизаин PERNICA so novogodisen dekor 35*35*10sm 355505

Original price was: 200 ден.Current price is: 149 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД