fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стол преклоп платнен рибарски плажа пик ник планина / stol piknik ribarski platnen

890 ден

плава
црвена
црна
темно зелена
SKU: 170489 Категории , , Ознака:
Сподели:
  • ☀️Направено за да биде многу преносливо со лесни, но луксузно удобни материјали кои ви овозможуваат да имате амортизирано седиште каде и да сте! Земете го на вашите патувања или едноставно поставете го во градината за да можете да уживате во одличното отворено и да се впиете во сонцето ова лето
  • ☀️ Конструиран со цврста цевчеста челична рамка која користи тврдоглаво заварување и спојници, плус интелигентен дизајн на ножици за да го спречи да падне под огромни тежини, издржувајќи до 100 килограми! Дизајнот ви овозможува лесно да го преклопите за складирање и транспорт до паркот или на одмор
  • ☀️Допрете го врвното искуство за одмор со држачот за чаши вграден во потпирачот за рака од десната страна, за да можете да се одморите назад, да уживате во времето со ледено ладен пијалок што нема да се прескокне
  • ☀️ Направен да се носи секаде тежи 2,2 килограми, но сепак останува неверојатно цврст. Лесно носете го со рака или преку рамо. Димензии од околу 85х80х50см
  • ☀️ Нашето седиште е наменето да ја подобри вашата удобност до апсолутно најдоброто можно, затоа користевме еластичен, полиестер платно материјал, отпорен на солзи, оштетувања, брзо сушење и што е најважно, сонот за седење е отпорен! Ви дозволуваме да бидете колку што е можно поудобно, давајќи ви многу простор и сигурно, цврсто седиште

 

 

 

 

Избери Боја~

, , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол преклоп платнен рибарски плажа пик ник планина / stol piknik ribarski platnen

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД