fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Пластичен организер со рачка Plasticen organizer so racka L825

199 ден

Сподели:

Пластичната поддршка/организатор, за складирање на разни предмети во бањата или кујната, е изработена од издржлив пластичен материјал кој лесно се чисти. Материјал: пластика
Димензии: 26 x 21 x 18 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пластичен организер со рачка Plasticen organizer so racka L825”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Пластичен организер со рачка Plasticen organizer so racka L825

199 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД