Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Табуретка стол пик-ник на расклопување М/taburetka stol rasklopuvanje pik nik b150-2

400 ден

бела
кафеава
розе
светло плава
сива
темно плава
црвена
SKU: b150-2 Категории , , Ознаки: ,
Сподели:

 

-стол M – 593733

Димензии: 30*34*35sm

Тежина: 1,3кг

Издржливост: 115кг

Димензии 30 × 34 × 35 cm
Избери Боја~

, , , , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Табуретка стол пик-ник на расклопување М/taburetka stol rasklopuvanje pik nik b150-2

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД