fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Декоративна кора од дрво со мов 50*100см Original price was: 1.600 ден.Current price is: 1.290 ден.
Подна трева склоплива сп платформа 30*30см Original price was: 400 ден.Current price is: 290 ден.

Под дајкин плочки 30*30см

Original price was: 400 ден.Current price is: 290 ден.

Шифра: 011838 Категории ,
Сподели:

Овој комплет WPC плочки за обложување, со индивидуална големина на плочки од 30 x 30 cm. Ќе биде совршен за дворови, балкони, бањи или вашиот базен или спа простор.

Овие квалитетни WPC плочки се карактеризираат со брзо поврзување на системот за испреплетување, што ви овозможува лесно и брзо да ги инсталирате без потреба од алатки.

Изработени од квалитетен композит од дрво пластика, нашите плочки се водоотпорни и многу издржливи.

  • Боја: Темно кафеава
  • Материјал: Композит од дрво пластика (WPC)
  • Поединечна големина на плочка: 30 x 30 cm (Д x Ш)
  • Вкупна површина: 2 м2
  • Испораката вклучува 22 плочки за обложување

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Под дајкин плочки 30*30см

Original price was: 400 ден.Current price is: 290 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД