fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Подлога за базен сет 8бр 50*50*1см Podloga bazen Original price was: 2.000 ден.Current price is: 1.590 ден.
Соларен грејач за вода интех Solaren grejac voda intex Original price was: 2.000 ден.Current price is: 1.590 ден.

Подлога базен 472*472см Podloga bazen

Original price was: 1.400 ден.Current price is: 1.090 ден.

Шифра: 011223 Категории ,
Сподели:

Подлога базен на земја Интекс стандард 472 cm x 472 cm

Баше за под Интекс лесно поставени базени и базени со рамки за заштита на обвивката или поставата на базенот.

Големина 472 cm x 472 cm.

Ова е најмалата покривка за базен достапна од Intex, па затоа се користи за сите базени под 472 cm x 472 cm. Доколку сметате дека покривката е преголема за вашиот базен, најдобро е да ја исечете.

За тркалезни базени, обично се сече капакот и околу базенот.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Подлога базен 472*472см Podloga bazen

Original price was: 1.400 ден.Current price is: 1.090 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД