fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Пластичен сад за нозе Plasticen sad za noze Original price was: 400 ден.Current price is: 320 ден.
Подлога базен 472*472см Podloga bazen Original price was: 1.400 ден.Current price is: 1.090 ден.

Подлога за базен сет 8бр 50*50*1см Podloga bazen

Original price was: 2.000 ден.Current price is: 1.590 ден.

Шифра: 12099 Категории ,
Сподели:

Користете ги овие испреплетени полиетиленски плочки, меки, но издржливи, за да ја амортизирате областа околу базенот или да создадете простор за играње за најмалите покрај базенот. Склопувањето е брзо, а плочките се вклопуваат заедно како загатка. Пакетот вклучува осум плочки кои се вадат во големина 50x50x1 cm.

  • SKU 29081
  • БОЈА Сина
  • Сет од 8бр

 

Технички спецификации

Материјал Пластика
Боја Сино
Тежина на пакувањето (кг) 1.54
Димензии на пакувањето (cm) 52,07 x 52,07 x 8,57
Димензии (см) 50 x 1 x 50
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Подлога за базен сет 8бр 50*50*1см Podloga bazen

Original price was: 2.000 ден.Current price is: 1.590 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД