fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Даска Сервирање бамбус со нож Daska serviranje so noz Original price was: 300 ден.Current price is: 179 ден.
Саксија керамика форма на Кактус Saksija keramika forma na kaktus Original price was: 300 ден.Current price is: 219 ден.

Подлога за фиока и плахари Podloga za fioka

Original price was: 200 ден.Current price is: 139 ден.

Сподели:
  • Лесна за одржување: Ако сакате да ја исчистите површината, само избришете ја со влажна крпа или сунѓер и потоа исушете ја на проветрено место. Практично користење: самолеплив, отстранлив и лесно може да се исече до која било големина што ви треба; само излупете ја лепливата подлога и залепете ја на која било сува рамна површина. Неверојатен материјал: Изработен од висококвалитетен ева материјал, кој е нетоксичен и без вкус. може да се користи долго време.
✨ НЕ ПРОПУШТАЈТЕ: Постава за фиоки за повеќекратна употреба .Облога за орман . Отпорна на влага, водоотпорна, отпорна на прашина, нелизгачка подлога за полица за кујнска маса
СВОЈСТВО НА ПРОИЗВОДОТ:✨ 1: При изработката на нашиот производ се користат материјали како домашно милениче. Нашиот производ е од cn(потекло).
ПРИЧИНИ ЗА КУПУВАЊЕ:✨ Контактирајте ја хартиената облога: ако имате какви било прашања или грижи за производот, ве молиме контактирајте не навреме и ние ќе ви обезбедиме задоволително решение.
✨ Облоги за фиоки на кабинетот: облогата на кујнскиот кабинет е изработена од висококвалитетен ева материјал квалификуван за храна. може да се користи во кујнски кабинети, фиоки, плакари и сл.
✨ Сеопфатна заштита: облогата на кујнскиот кабинет е водоотпорна, отпорна на прашина, отпорна на влага, без мирис и лесна за чистење. може да го заштити вашиот мебел од гребнатини и излевање.
✨ Апликација за повеќе сцени: подлогата може да се користи во кујнски кабинети, фиоки, бироа, трпезариски маси, бањи итн. таа е погодна за секое место што сакате да го декорирате.
КУПУВАЧОТ ВЕЛИ:✨ Одлична подлога за кутии за готвење. советува.
ПОВРЗАНИ ИНФОРМАЦИИ:✨ Постава за полица за фиока за маса: оваа облога за фиоки е идеална да го заштити вашиот мебел, кујнски кабинети, фиоки, полици и други предмети од гребнатини.
Избери димензија

30*500см, 45*300sm

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Подлога за фиока и плахари Podloga za fioka

Original price was: 200 ден.Current price is: 139 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД