Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Подлога за под елка крзнена Podloga za pod elka bela krznena 120sm 717702

683 ден

Продадено!

Сподели:
  • Здолниште од елка од вештачко крзно: Донесете луксузен и удобен шмек на вашиот празничен декор со ова бело здолниште од 90см на новогодишна елка.
  • ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ: Изработено од елегантно меко вештачко крзно, преголемото здолниште на дрвото е удобно и стилски, веднаш додавајќи класичен и удобен вибрации на вашиот божиќен одмор.
  • Голема големина: Големината од 90см е совршена за сите видови вештачки новогодишни елки и вистински дрвја. За совршено да го надополните вашето дрво, препорачуваме дијаметарот на здолништето на дрвото да биде најмалку 15см  повеќе од целата ширина на дрвото. 
  • ЛЕСНО ЗА КОРИСТЕЊЕ – Едноставно закачете се на дното на дрвото, се прицврстува одзади со (3) велкро прицврстувачи, брзи и удобни за украсување, не е потребно врзување.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Подлога за под елка крзнена Podloga za pod elka bela krznena 120sm 717702

683 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД