fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Подвижен Држач за мебел и бела техника Podvizen Drzac za mebel i bela tehnika

849 ден

SKU: орт3014 Категории ,
Сподели:
  • Забелешка: Ве молиме измерете ја големината на вашите машини прво додека нарачувате за да избегнете непријатности.
  •  Држачот за машината за перење може да се прилагоди со минимална големина 25см/29см , максимална големина 56см/60см. Можете лесно да превртувате широк спектар на предмети како што се машини за перење, фрижидери, кабинети, машини за миење садови итн. до дестинацијата.
  • Универзална подлога за движење: држачот за машината за перење се користи за долната страна на апаратите како што се машини за перење, машина за перење и сушење, фрижидери, мини фрижидери, машини за миење садови и многу повеќе. Мини држачот за фрижидер лесно може да прими секаква тежина до 138 кг.
  • Држачот за машината за перење е опремен со 2 тркала за заклучување и 2 без заклучување од 360 степени. Тешките тркалца се направени од висококвалитетна цевка од не’рѓосувачки челик која е цврста и издржлива. Едноставно ставете го држачот за машината за перење под фрижидери, машини за перење или други домашни апарати за да се движите.
  •  Држачот за машината за перење лесно се монтира. Дизајнот му овозможува на едно лице да ја заврши инсталацијата. Дополнително, тој е опремен со црни анти-вибрациони влошки, кои можат да го спречат лизгањето, да ја стабилизираат машината за перење, да ја намалат бучавата и да спречат вибрации за време на процесот на перење и центрифугирање.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Подвижен Држач за мебел и бела техника Podvizen Drzac za mebel i bela tehnika

849 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД