fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Pokrivka bazen 300*201*20sm

Original price was: 950 ден.Current price is: 720 ден.

Продадено!

Категории ,
Сподели:
  • Зимска покривка за мала рамка и серии Intex Frame Prism.
  • Достапен во 2 големини: 300×200 и 460×226 cm.
  • Совршен за заштита на базенот и спречување лисја или нечистотија да паѓаат во водата додека базенот не се користи.
  • Има мали дренажни дупки за да се спречи акумулација на вода.
  • Вклучува јаже за прицврстување на капакот на базенот во неповолни временски услови, како што е ветерот.
  • Изработен од издржлив винил од 0,18 мм.
  • Конзола 20 см.
  • Во елегантна темносина боја.
  • Достапно во 2 големини:

28038 300×200 cm 2 kg 2 kg 2 kg 2 kg телесна тежина (референца Intex Iberia: 56058)

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Pokrivka bazen 300*201*20sm

Original price was: 950 ден.Current price is: 720 ден.

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД