fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Полица со рамка 35cm x 35cm x 10cm комбинациа на дрво и метал 72295

Original price was: 750 ден.Current price is: 569 ден.

Шифра: 072295 Категории , Ознака:
Сподели:

Оваа прекрасна ѕидна полица со вградена рамка за слика има сeшто ви треба за да ги прикажете вашите нежно чувани спомени!

Одлична за употреба влезниот предпростор, дневна соба или спална соба.

Димензии 10 × 35 × 35 cm
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Полица со рамка 35cm x 35cm x 10cm комбинациа на дрво и метал 72295

Original price was: 750 ден.Current price is: 569 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД