fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Послужавник овален проѕирен диско нелизгачки Posluzavnik ovalen proziren disko dekorativen nelizgacki 18024

239 ден

бела
црна
Сподели:
Некршлив и долготраен. • Има структура на телото отпорна на падови. • незаменлив како транспортна опрема. • Лесно може да се чисти рачно или во машина за миење садови. • Флексибилен е, лесен, издржлив и здрав. • Пријателски е на природата.

Послужавник за чај и кафе.• Лесен е за перење,

Димензии Не е достапно
Избери Боја~

,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Послужавник овален проѕирен диско нелизгачки Posluzavnik ovalen proziren disko dekorativen nelizgacki 18024”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Послужавник овален проѕирен диско нелизгачки Posluzavnik ovalen proziren disko dekorativen nelizgacki 18024

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД