fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Организер за бања и тоалет сталажа 005839 / Organizer za banja i toalet na zakanuvanje Stalaza

139 ден

➡️ Димензија: 33 x 27,5 x 11cm
➡️ Материјал: ABS пластика
розе
сива
SKU: Не е достапно Категории , , , Ознаки: , ,
Сподели:
✅ Повеќенаменската корпа за бања се користи за организирање на сите ваши предмети за капење
✅ Способност да се поврзува една со друга
✅ Практично
✅ Функционално
Ставете што сакате во корпата и употребете го како што сакате. Сè е толку лесно❗️

 

 

Избери Боја~

,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Организер за бања и тоалет сталажа 005839 / Organizer za banja i toalet na zakanuvanje Stalaza

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД