Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

ПОВЕЌЕНАМЕНСКА ЗАКАЧКА ЗАД ВРАТА povekenamenska zakacalka zad vrata 20895

119 ден

бела
сива
црна
Сподели:

ПОВЕЌЕНАМЕНСКА ЗАКАЧКА ЗА ВРАТА BARONESS

ISBN: 8682013208950

Супстанција: пластика

Големини (cm): 48X19,5

Тежина на парче (гр): 105

Тип на пакување: кафеав картон + етикета на картон

Димензии 48 × 19 cm
БОЈА Color

, ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ПОВЕЌЕНАМЕНСКА ЗАКАЧКА ЗАД ВРАТА povekenamenska zakacalka zad vrata 20895”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

ПОВЕЌЕНАМЕНСКА ЗАКАЧКА ЗАД ВРАТА povekenamenska zakacalka zad vrata 20895

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД