fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

ПОВЕЌЕНАМЕНСКА ЗАКАЧЛКА ЗА НАКИТ povekenamenska zakacalka za nakit 20896

99 ден

бела
розе
сива
Сподели:

ПОВЕЌЕНАМЕНСКА ЗАКАЛКА ЗА НАКИТ BARONESS

ISBN: 8682013208967

Супстанција: пластика

Големини (cm): 30X20

Тежина на парче (гр): 73

Ширина 29 см

Должина 20 см

Вкупно 11 закачалки

Можете да го користите за вашиот накит и други предмети.

Тоа е повеќенаменски производ.

Димензии 20 × 30 cm
Избери Боја~

, ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ПОВЕЌЕНАМЕНСКА ЗАКАЧЛКА ЗА НАКИТ povekenamenska zakacalka za nakit 20896”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

ПОВЕЌЕНАМЕНСКА ЗАКАЧЛКА ЗА НАКИТ povekenamenska zakacalka za nakit 20896

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД