fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Мини тркалца самолепливи за под елементи 930984/trkalca mini samoleplivi Original price was: 200 ден.Current price is: 119 ден.

Сталажа повеќенаменска полица на 3 нивоа 700350/stalaza povekenamenska

Original price was: 1.000 ден.Current price is: 849 ден.

➡️ Материјал: пластика
➡️ Димензија: 75 x 40 x 20cm
✅ Лесна инсталација
✅ Без употреба на алат
Сподели:
Организирајте го просторот во Вашиот дом со уникатната повеќенаменска полица што ќе ви овозможи функционалност и организација на најразновидни работи во домот.
Благодарение на висината од 30 см помеѓу полиците, можете да организирате многу материјали и лесно да ги користите во вашата дневна, кујна, бања…
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сталажа повеќенаменска полица на 3 нивоа 700350/stalaza povekenamenska

Original price was: 1.000 ден.Current price is: 849 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД