fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Прекривка базен интех Ф457*25см Prekrivka bazen Original price was: 1.500 ден.Current price is: 1.190 ден.
Прекривка Базен 389*184*20см Prekrivka bazen Original price was: 1.200 ден.Current price is: 890 ден.

Прекривка базен 549*20см Prekrivka Bazen

Original price was: 6.500 ден.Current price is: 5.490 ден.

Шифра: 012054 Категории ,
Сподели:
Опис на производот

INTEX 28041 тркалезна покривка за Делукс базен со дијаметар од 549 см

Навлака за базен Intex круг Делукс со дијаметар од 549 cm 28041 , производител Intex. Покривка за базен што ја штити водата од нечистотија:

 

  • дијаметар 549 см
  • висина на страничниот капак 20 см
  • изработени од луксузен материјал
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Прекривка базен 549*20см Prekrivka Bazen

Original price was: 6.500 ден.Current price is: 5.490 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД