fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Прекривка базен интех Ф457*25см Prekrivka bazen Original price was: 1.500 ден.Current price is: 1.190 ден.

Прекривка Базен Ф305*25смPrekrivka bazen

Original price was: 850 ден.Current price is: 620 ден.

Категории ,
Сподели:

Спецификации:

 • Модел: 28030
 • Дијаметар: 305 cm
 • Материјал: Полиетилен
 • Боја: Сина

Примена:

 • Заштита од нечистотии: Идеален за заштита на базенот од прашина, листови, инсекти и други остатоци.
 • Одржување на водата: Помага во одржување на чистотата на водата и ја намалува потребата за често чистење на базенот.
 • Сезонско користење: Погоден за употреба и во сезоната кога базенот не е во употреба, спречувајќи собирање на нечистотии и остатоци.

Предности:

 • Долготрајност: Направен од издржлив материјал кој обезбедува долготрајна употреба.
 • Едноставност: Лесен за поставување и отстранување, без потреба од дополнителни алати.
 • Ефикасност: Ефикасно го штити базенот од нечистотии и ја намалува употребата на хемикалии за одржување на водата.
 • Прифатлива цена: Економично решение за заштита на базенот со висока ефикасност.

Пакување:

 • 1 * Intex 28030 покривач за базен Metal Frame 305 cm
 • 1 * Вграден кабел за затегнување

Intex 28030 покривач за базен Metal Frame 305 cm е идеално решение за заштита на вашиот базен од нечистотии и остатоци, обезбедувајќи чиста и безбедна вода за пливање. Со неговата лесна употреба и издржливост, овој покривач ќе ви помогне да го одржувате вашиот базен во најдобра состојба.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Прекривка Базен Ф305*25смPrekrivka bazen

Original price was: 850 ден.Current price is: 620 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД