fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Pokrivka bazen 300*201*20sm Original price was: 950 ден.Current price is: 720 ден.
Прекривка Базен Ф305*25смPrekrivka bazen Original price was: 850 ден.Current price is: 620 ден.

Прекривка Базен Prekrivka Bzen

420 ден990 ден

Шифра: Не е достапно Категории ,
Сподели:

Овој Intex капак за базен  го одржува вашиот базен без нечистотија, инсекти и други отпадоци кога не е во употреба.

Изработена од висококвалитетен полиетилен, капакот е отпорен на кинење и водоотпорен. Благодарение на малите отвори за одвод, нашиот капак на базенот дозволува дождовницата да поминува низ водата наместо да се акумулира на врвот. Малите отвори за одвод, исто така, обезбедуваат вентилација. Нашиот капак за базен може цврсто да се закачи за базенот со вклучени врски со јаже.

Спецификации

  • Боја: Морнарско сина
  • Материјал: 100% полиетилен
  • Надстрешница: 30 см
  • Одговара на базени со дијаметар од 221/284/345/376/424 cm
  • Со врски со јаже
  • Со одводни отвори за да се спречи акумулација на вода
  • Базен не е вклучен
Избери Димензија

221см, 284см, 345см, 376см, 424см

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Прекривка Базен Prekrivka Bzen

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД