fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Прекривка Облога базен Интекс Obloga prekrivka bazen INTEX 28022

Original price was: 1.200 ден.Current price is: 890 ден.

Продадено!

Шифра: 176762 Категории ,
Сподели:

Навлаката церада 128022 за лесно поставени базени од Intex нуди брзо и лесно решение за базенот.

Церадата изработена од винил со дебелина од 1,8 мм нуди заштита од груба нечистотија, го намалува испарувањето и ја одржува водата во базенот чиста и топла подолго време.

Едноставно е прикачен на базенот со околен кабел и има интегрирани дренажни дупки.

Тип Церада
боја темно сино
EAN 6941057420226
Производител бр. 128022
Погоден за базен
Компатибилен со Лесно поставени базени
заштита УВ зраци
чл Церада
Материјал Винилен филм со дебелина од 0,18 мм
Затворач Прицврстување со околен кабел
прибелешка Интегрирани дренажни дупки
Димензија Ø 366 см
Тежина 3 кг
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Прекривка Облога базен Интекс Obloga prekrivka bazen INTEX 28022

Original price was: 1.200 ден.Current price is: 890 ден.

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД