fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Престилка кујнска карирана Prestilka karirana

139 ден

SKU: 100405 Категории ,
Сподели:
  • Површинскиот слој на оваа модерна класична црна боја за престилка е обработена со вода и уредува
  • Женската прести за изработка е изработена од висококвалитетен густ полиестерски материјал и извонредна изработка, кој е удобен и мек, отпорен на гребење, издржливост и може да се користи долго време.
  • Женските престилки за кујна се кориснии со и џебови за удобно складирање на мобилен телефон, очила, клуч, хартиени крпи и други мали предмети, што овозможува лесен пристап до предметите. Тоа е многу практична водоотпорна престилка.
  • Престилка за производство за фотографии со висококвалитетна корпа од двете страни, што е лесно за миење садови, садови или садови, што прави поудобно да одговара на повиците.
  • Прилагодлив ремен за вратот на престилка за лекување одговара на повеќето големи и е погоден за мажи или жени. Идеален е за ресторани, дом, кујна, лаење, готвење, скара, скара, миење садови итн. Тоа е одличен подарок за Божиќ, Денот на мајката, Денот на таткото и друго.

Избери Модел

Сива, Кафеава, Црна

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Престилка кујнска карирана Prestilka karirana

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД