fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Продолжен кабел со прекинувач 6/1 5391

779 ден

SKU: 5391 Категорија Ознака:
Сподели:

Продолжен кабел со 6 со должина 3m приклучоци и заштита на самите штекери,издржливост до 3500W.

• Напон: 250V
• Номинална фреквенција: 50Hz
• Номинална струја: 16A
• Класа за заштита: I
• IP заштита: IP20
• Максимално оптеретување: 3500W
• Боја: бела

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Продолжен кабел со прекинувач 6/1 5391

779 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД