fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Продолжен кабел со прекинувач 8/1 5379

359 ден

8 приклучоци

прекинувач

должина 1.5m

3500W

SKU: 5379 Категорија Ознака:
Сподели:
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Продолжен кабел со прекинувач 8/1 5379

359 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД