fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Професионален рачен алуминиумски диспанзер за шлаг 800123

4.699 ден

Шифра: 800123 Категорија
Сподели:
✨Направете свој свеж шлаг, професионални слатки и вкусни додатоци, како и разни муси како оние во професионалните кујни за само неколку секунди 🧁
 
Со еден допир се добива свеж шлаг за десерти, вафли, топло чоколадо, кафиња. Ќе добиете четири пати поголем волумен на шлаг отколку само со матење
 
➡️ Шишето е направено од квалитетен алуминиум, опремено со алуминиумска глава

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Професионален рачен алуминиумски диспанзер за шлаг 800123

4.699 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД