fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Базен интех 220*150*60см розе со метална конструкција Bazen intex metalna konstrukcija 28266np pink Original price was: 6.500 ден.Current price is: 5.490 ден.
Пумпа електрична интех Pumpa elektricnа intex 66644 Original price was: 2.000 ден.Current price is: 1.590 ден.

Пумпа ножна pumpa nozna 28sm

Original price was: 550 ден.Current price is: 430 ден.

Шифра: 011134 Категории , ,
Сподели:

Лесно надувајте и издувате ги вашите воздушни кревети и надувувачи со оваа пумпа.

Пумпата за нозе Intex Bellows е совршена за воздушен душек и надворешна употреба.

Тоа ги прави инфлацијата и дефлацијата лесни и удобни.

Се одликува со црево за поврзување со хармоника и 3 млазници за поставување на мали, средни и големи вентили за воздух. Со својот компактен преклоплив дизајн, овозможува лесно складирање и транспорт.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Пумпа ножна pumpa nozna 28sm

Original price was: 550 ден.Current price is: 430 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД