fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Пумпа рачна 48см интех pumpa racna intex 68615 Original price was: 700 ден.Current price is: 550 ден.
Пумпа електрична интех Pumpa elektricna intex 66640 Original price was: 1.200 ден.Current price is: 890 ден.

Пумпа рачна интех 37см Pumpa racna intex 68605 37sm

Original price was: 600 ден.Current price is: 450 ден.

 

Шифра: 011132 Категории ,
Сподели:

Немате штекер? Не грижете се! Рачната воздушна пумпа Intex Double Quick III може да ја заврши работата. Оваа пумпа се надувува, како и издишува и пумпа воздух при удари нагоре и надолу. Вклучува црево за хармоника со 4 млазници и игла за поставување на мали, средни и големи вентили за воздух.

  • Лесно надувувајте ги и издувате ги вашите воздушни душеци и душеци за надувување со оваа пумпа
  • Вклучува 4 млазници за меѓусебно поврзување за да се вклопат во обичните вентили на надувување
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Пумпа рачна интех 37см Pumpa racna intex 68605 37sm

Original price was: 600 ден.Current price is: 450 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД