fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Пумпа електрична интех Pumpa elektricnа intex 66644 Original price was: 2.000 ден.Current price is: 1.590 ден.
Пумпа рачна 48см интех pumpa racna intex 68615 Original price was: 700 ден.Current price is: 550 ден.

Пумпа рачна интех Pumpa racna intex 68612

Original price was: 300 ден.Current price is: 190 ден.

Шифра: 011207 Категории ,
Сподели:
    • Издржлив, пренослив и лесен за употреба
    • Вклучува црево за воздух за хармоника со 3 млазници за меѓусебно поврзување за да се вклопат вентили за надувување со мал, среден и голем дијаметар
    • Универзалните фитинзи за вентили овозможуваат оваа пумпа за надувување да ги надува воздушните душеци, сплавовите за базен, топките за плажа, чамците на надувување и друго
    • Ја надува вашата машина за надувување со рачно дејство слично на пумпата за велосипед
  • Се надувува и надолу и нагоре без залудно потрошен напор и побрзо надувување
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Пумпа рачна интех Pumpa racna intex 68612

Original price was: 300 ден.Current price is: 190 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД