Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Комода пластична ратан фиоки / Komoda plasticna ratan fioki

1.150 ден

кафеава
крем
сива
темно плава
SKU: Не е достапно Категории , , Ознака:
Сподели:

Монтажни пластични фиокари изработени од квалитетна пластика и не се оштетуваат

Идеални за пакување на алишта, играчки, чевли, алат или било какви предмети

Димензии: 38 x 46 x 89 cm

Избери Боја~

, , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Комода пластична ратан фиоки / Komoda plasticna ratan fioki

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД