fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Рачна дигитална вага за мерење на багаж / vaga racna digitalna

Original price was: 400 ден.Current price is: 249 ден.

Продадено!

Сподели:

За оваа ставка

  • Оваа вага е компактна, лесна и лесна за носење
  • Дигитална вага со удобен прекинувач на единицата за мерење, заклучување податоци и функција за автоматско исклучување
  • Мери до 50 kg, поделба 0,01kg; LCD дисплеј со позадинско осветлување напојуван од две AAA батерии (не се вклучени)
  • Дизајнот со голема рачка за вас го олеснува користењето. Удобно и ја заштедува вашата сила
  • Идеален за риболов, лов, багаж, поштенска пошта, домашна употреба и сл

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Рачна дигитална вага за мерење на багаж / vaga racna digitalna

Original price was: 400 ден.Current price is: 249 ден.

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД