fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Рамка ѕид декорација дрво метал

2.199 ден

Сподели:

Производ со врвен квалитет, ретко виден, одлично се вклопува во сите простори, модерни и урбани. Комбинација од дрво и метал, димензии 48x58cm, дебелина на дрво е 3cm. Разубавете го вашиот простор со сосема нова и необична декорација.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Рамка ѕид декорација дрво метал

2.199 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД