fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Рамка ѕид дрво метал ЛИК Ramka zid drvo metal

2.690 ден

Сподели:

МЕРЕЊА:

Висина:  58 cm
Ширина: 48 cm
Длабочина (дрвена):  3 cm

КОМБИНАЦИЈА:

Метал и природно дрво

ДРУГО:

Вашите нарачки се Испратена со кутија погодна за процеси на транспорт на карго
пристигнува подготвен за закачување Можете лесно да го закачите на ѕид со закачалката на задната страна.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Рамка ѕид дрво метал ЛИК Ramka zid drvo metal

2.690 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД