fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Рамка ѕид дрво метал тело Ramka drvo metal telo

2.249 ден

Сподели:

Декоративен ѕиден декор од дрво, 36 x 60 cm

Декорацијата на просторот е исклучително важна, бидејќи ја покажува вашата естетика и вашата личност.

Декорацијата на ѕидовите ги привлекува сите што се наоѓаат во просторот, затоа мора да биде стилски.

Оваа уникатна конструкција од дрво и метал е идеален додаток за ѕидовите на вашиот дом или вашиот професионален простор.

Погоден за сите простории од вашиот дом или вашиот професионален простор. Исто така, тоа е одлична идеја за подарок.

Со нашиот декоративен ѕиден додаток, можете да го трансформирате вашиот надворешен или внатрешен простор со стил и леснотија.

Ако сакате карактеристичен допир на дизајн, овој производ е токму она што ви треба.

Материјал: Метал + цврсто дрво

Дебелина на метал: 1,2 мм

Рамка (Дрвена) Дебелина: 3 cm

Димензии: 36 x 60 cm

Произведено во Турција

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Рамка ѕид дрво метал тело Ramka drvo metal telo

2.249 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД