fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Рамка ѕид лист дрво метал Ramka zid list drvo metal

2.590 ден

Сподели:

Дали на вашиот ѕид му треба привлечно внимание? Оваа декорација на ѕидот дефинитивно ќе го направи трикот. Парчето е направено од 50% дрво (дебелина: 3 cm) и 50% метал и ќе го воодушеви вашиот дом декор. Можете лесно да го закачите на ѕид благодарение на парчето за прицврстување на задната страна.

Димензии:

Ширина: 50 см

Висина: 58 см

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Рамка ѕид лист дрво метал Ramka zid list drvo metal

2.590 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД