fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Рамка ѕид метал круг бакрна Ramka zid

1.849 ден

Сподели:

Ѕидна табла од метал со тркалезна шара 79×35 cm.

Метална елеганција на ѕидот! Дали ги запознавте нашите нови одбори? Сите тие се убави и впечатливи. Просториите за живеење се посветли и постилски од кога било со типовите на метални панели.

Информација за продуктот:

Ширина на производот: 79 см.

Висина: 35 см.

Шема: круг

Боја: Свртен бакар

Материјал: Метал

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Рамка ѕид метал круг бакрна Ramka zid

1.849 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД