fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Рамка ѕид метал кругови Ramka zid metal

1.849 ден

Сподели:

Оваа метална декорација во 3D со апстрактна тема е совршено решение за украсување на ѕидовите на вашиот дом. Додава допир на оригиналност и боја на празните простори и и дава на собата личност и карактер. Благодарение на неговиот дизајн, тој е идеален и за дневната и за спалната соба во куќата..

Боја: Бакар, бела 

Големина на производот: 79x9x35 cm

Материјал: Метал 

Тежина на производот: 0,95 Kg

Тежина пакување: 1,48 Kg

Број на рамки  1 

Димензии на пакувањето: 80x10x45 cm.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Рамка ѕид метал кругови Ramka zid metal

1.849 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД