fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Рамка ѕид декорација дрво метал Original price was: 2.500 ден.Current price is: 2.199 ден.
Рамка ѕид метал круг бакрна Ramka zid Original price was: 2.200 ден.Current price is: 1.849 ден.

Рамка ѕид метал пеперутки Ramka zid metal

Original price was: 2.600 ден.Current price is: 2.299 ден.

Сподели:

Содржина на ставка: 1 ЕЕЗ 

Големина (ширина/должина/висина): 32X90 cm 

Материјал: Метал

Упатство за употреба: 

Избегнувајте користење средства за чистење на производите.

Производите треба да се чуваат подалеку од кисела средина.

Треба да се полира со бришење со сува крпа од време на време.

Производот мора да биде заштитен од удари и удари.

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Рамка ѕид метал пеперутки Ramka zid metal

Original price was: 2.600 ден.Current price is: 2.299 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД