fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Рамка ѕид метал кругови Ramka zid metal Original price was: 2.200 ден.Current price is: 1.849 ден.
Рамка ѕид дрво метал тело Ramka drvo metal telo Original price was: 2.600 ден.Current price is: 2.249 ден.

Рамка ѕид метал Ramka zid metal

Original price was: 2.600 ден.Current price is: 2.249 ден.

Шифра: Не е достапно Категории , ,
Сподели:

Содржина на ставка: 1 ЕЕЗ 

Големина (ширина/должина/висина): 55*55 см

Материјал: Метал

Упатство за употреба: 

Избегнувајте користење средства за чистење на производите.

Производите треба да се чуваат подалеку од кисела средина.

Треба да се полира со бришење со сува крпа од време на време.

Производот мора да биде заштитен од удари и удари.

Изработени во 3D од висококвалитетен челик. Ќе додаде убав поглед на вашиот дом во различни светлосни агли.
Ефектот на живите бои ќе го видите со вашите очи. Затоа што веруваме дека боите ги менуваат просторите.

Монтирање: доаѓа подготвено за закачување со претходно прикачена закачалка. Потребна е само една шајка за закачување, прилично лесно за закачување. Не е потребно склопување.

Испорака во кутии.

Избери модел

Плав, Бакар

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Рамка ѕид метал Ramka zid metal

Original price was: 2.600 ден.Current price is: 2.249 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД