fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Рамка ѕид слон метал ramka zid slon metal

1.490 ден

Сподели:

Уметноста на металните ѕидови на Geometric Elephant Family го дизајниравме со љубов=)

Овој метален ѕиден знак совршено ќе додаде карактер на декорот на вашата спална соба. Може да биде и дел од вашата дневна соба и ѕидовите на влезот. Ако сакате да го користите ова метално уметничко дело за вашата канцеларија, тоа е исто така совршено ѕидно закачување за вашиот модерен канцелариски декор.

Сигурно може да биде и идеја за подарок за какви било цели како што се; Домаќинство, роденденски подарок, Денот на вљубените, Денот на мајката и така натаму.

-Овој метален ѕиден декор е изработен од челичен материјал од 1,5 мм и обоен во црна мат металик. Неговата завршна боја создава чувство и изглед на квалитетна текстура на допир.
– Производот има 3 димензионална декорација на ѕидот со својата структура и сенка.
– Стои на 1,5 cm оддалеченост од ѕидот.
– Производот можете да го закачите со една шајка од висечкиот додаток на задната страна.

ДИМЕНЗИИ
Производ: 32 cm x 70 cm

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Рамка ѕид слон метал ramka zid slon metal

1.490 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД