fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Рамка ѕид виолина дрво метал ramka zid Violina drvo metal

2.390 ден

Сподели:

Со нашиот декоративен ѕиден додаток, можете да го трансформирате вашиот надворешен или внатрешен простор со стил и леснотија. Ако сакате карактеристичен допир на дизајн, овој производ е токму она што ви треба.

Севкупно
93*38см
Целокупната тежина на производот
3,5кг
Целокупна длабочина – напред кон назад
3см Д
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Рамка ѕид виолина дрво метал ramka zid Violina drvo metal

2.390 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД