fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Рамка метал лисја Ramka metal lisja

2.199 ден

Сподели:

Четири листови со различни големини во црни и златни тонови, тој е димензионален и имагинален. Трансформирајте го секој досаден и безживотен простор во вашиот дом со додавање на овој атрактивен ѕиден декор во вашиот дом. Со имагинален дизајн на форма на лист, овој ѕиден декор е обоен и издлабен со рамка за да обезбеди модерен класичен изглед, убав и отпорен на корозија. Тоа е совршено за влезот, дневната соба, спалната или трпезаријата.

 

– Материјал: Метал

– Финиш/Боја: црна и златна

– Стил: А

– Вкупни димензии: 350 ммВ x 900 мм Д x 40 мм В

– Број на парчиња: 1

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Рамка метал лисја Ramka metal lisja

2.199 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД