fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сушара алишта на преклопување метална ѕидna Susara alista metalna zidna preklop

Original price was: 2.600 ден.Current price is: 1.490 ден.

Шифра: Не е достапно Категории , , Ознака:
Сподели:
 За внатрешен и надворешен простор.
 Елегантен дизајн кои може да се собере кога не се користи.
 Заштедува простор.
Материјал метал.
Висок квалитет.
Модерен дизаин.
Димензии 80 × 40 × 10 cm
Избери Боја~

,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сушара алишта на преклопување метална ѕидna Susara alista metalna zidna preklop

Original price was: 2.600 ден.Current price is: 1.490 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД