fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Ролетна бамбус 120*120см боја натур светла Roletna bambus natural svetla Original price was: 900 ден.Current price is: 619 ден.
Ролетна бамбус 180*220см натурал светла Roletna bambus Original price was: 2.600 ден.Current price is: 2.049 ден.

Ролетна Бамбус 120*220см натурал светла Roletna Bambus

Original price was: 1.400 ден.Current price is: 1.099 ден.

Шифра: 9904 Категории , ,
Сподели:
Бамбусовите ролетни ја заштитуваат собата од сончева светлина
 Придонесуваат за создавање на удобност во вашиот дом
 Природните бамбусови ролетни се достапни за љубителите на еко-пријателски материјали
 Совршено се надополнуваат во домот со еколошки стил и имаат голем број на корисни својства
 Не предизвикуваат алергии
 Сосема безопасни
 Намалување на бројот на бактериите во воздухот
 Поседуваат антистатик
 Бамбус ребрата не го акумулираат правот
 Лесни се, отпорни на влага
 Нема да изгнијат и не бледнеат од сонцето
 Систем опремен со механички или рачно работење
 Погоден за употреба во бањата и детска соба

Земја на потекло PRC
Тежина на испорака (кг) 2,6 кг
Висина на артиклот 220 см
Назначување на завеси За балкон; за дневната соба; за кујна
Ширина на предметот 120 см
Висина на пакување 7 см
Должина на пакувањето 120 cm
Ширина на пакување 14 cm
Комплетен комплет бамбусова завеса – 1 парче

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Ролетна Бамбус 120*220см натурал светла Roletna Bambus

Original price was: 1.400 ден.Current price is: 1.099 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД